ثبت شرکتثبت شرکت خاقان گستران اورین

آیا قصد ثبت شرکت , برند یا انجام امور ثبتی دارید؟ کارشناسـان متخصص خاقان ثبت , بطور تخصصی و رایگـان , راهنمای شما خواهند بود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود , ثبت شرکت سهامی خاص , ثبت شرکت سهامی عام , ثبت شرکت تعاونی , ثبت تغییرات شرکت , ثبت موسسه , انحلال شرکت , ثبت برند و علائم تجاری , رتبه بندی شرکت


ثبت شرکت در تمامی نقاط کشور

بزرگترین مرجع تخصصی ارائه دهنده خدمات حوزه ثبتی و حقوقی در شمالغربی کشور (ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی عام و خاص , ثبت تغییرات و انحلال شرکت , ثبت انواع موسسات , پلمب دفاتر و اخذ کارت بازرگانی و کد اقتصادی و ...)

ثبت شرکت در تهران , ثبت شرکت در ماکو , ثبت شرکت در مناطق آزاد , ثبت شرکت در اصفهان , ثبت شرکت در ارومیه , ثبت شرکت در تبریز


شامل 32 کارشناس حقوقی

ثبت شرکت خاقان جزو قویترین مراکز ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در کشور می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

ثبت شرکت

پایه و اصول درست یک فعالیت اقتصادی در هر کشوری مستلزم انجام مراحل قانونی ثبت شرکت و اطلاع رسانی درست کارکرد آن فعالیت به اداره مالیات می باشد. ثبت شرکت بصورت صحیح و با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که شروع یک فعالیت اقتصادی به آن نیاز دارد نیازمند علم و تجربه کافی بوده و در توان وکلای باسابقه ثبتی می باشد. مسائلی اعم از انتخاب نام شرکت، تحریر صحیح موضوع فعالیت شرکت، مشاوره صحیح و درست در زمینه میزان سرمایه اولیه شرکت و …. لذا تهران ثبت با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان گرامی، مشاوره های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و موارد پیرامون به آنان داده و با تخصیص بهترین وکلای ثبتی این مهم را در راستای خدمت رسانی درست، دقیق و بموقع به آنان، لحاظ داشته است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود , سهامی خاص , عام - ثبت تغییرات و انحلال شرکت ها , ثبت انواع موسسه , ثبت برند و علائم تجاری , انتخاب نام شرکت , ثبت شرکت در مناطق آزاد

رتبه بندی شرکت ها

موارد قابل توجه برای اخذ كارت بازرگانی در کمترین زمان ممکن و تشریفات صدور كارت بازرگانی و بهره گیری از مشاوران تخصصی خاقان ثبت.

اخذ كارت بازرگانی

رتبه بندی شرکت ها در واقع یک نوع مقیاس گذاری برای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران برتر در ارائه خدمات و دفاع از حقوق بهره وران می باشد

اخذ کد اقتصادی

اخذ کد اقتصادی , کارت بازرگانی برای انجام کلیه امور بازرگانی و تجارت خارجی شما توسط تیم تخصصی ثبت خاقان در کوتاه ترین زمان ممکن

موسسه ثبت شرکت خاقان گستران اورین

ثبت شرکت موسسه خاقان گستران اورین

مجموعه تخصصی ثبت شرکت خاقان گستران اورین با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال ، ثبت نام و برند تجاری ، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت ، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید. شماره تماس 36359025 - 044

مراحل و مدارک ثبت

برای راهنمایی بهتر و سریعتر نسبت به مدارک مورد نیاز , مراحل و هزینه ثبت شرکت و برند کلیک کنید.

چرا موسسه ثبت شرکت خاقان ثبت؟

ثبت شرکت خاقان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ثبت شرکت و با در اختیار داشتن کادری مجرب
از وکلای پایه یک و کارشناسان با تجربه با ارائه خدمات ویژه در کلیه زمینه های ثبتی , مرجع مطمئنی برای انجام کلیه امورات حقوقی و ثبتی شما عزیزان می باشد.

مرکز پشتیبانی و مشاوره ، پاسخگوی سوالات شماست 04436359025 موسسه حقوقی ثبت شرکت خاقان گستران اورین .

روش ثبت شرکت

روش ثبت شرکت

ثبت شرکت در آذربایجان غربی - ثبت شرکت در خوی

روند کلی عملی مراحل ثبت شركت :در اداره ثبت شرکتها ، فرم نمونه اسناد موجود است. می توان این فرم های نمونه را در اداره مذکور تکمیل کرده و ذیل تمام اوراق باید توسط همه شرکا (مؤسسین) امضا شود. سپس هزینه ای بابت تعیین نام به بانک واریز کرده و چند نام که واژه بیگانه نبوده ، فاقد سابقه بوده و دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد؛ انتخاب کرده و به «واحد تعیین نام» اداره مذکور معرفی و موافقت آن واحد را درباره نام تعیین شده اخذ کرده، سپس همه مدارک را به (قسمت پذیرش مدارک) اداره مربوطه تحویل و رسید دریافت گردد و موعدی برای گرفتن نتیجه تعیین میشود. امر تعیین نام، فقط در تهران انجام میشود و آنهایی که در سایر شهرها واستان ها ثبت شركت میکنند نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی میشوند نکته 1 : اظهارنامه ثبت شركت از اوراق بهادار بوده که باید از اداره ثبت شرکت ها تهیه شود. برای دریافت اظهارنامه مزبور باید تقاضانامه ای دایر بر قصد تأسیس شرکت تنظیم شود. نکته2 : مرجع ثبت شرکتها در تهران و استان ها (اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی) که از اداره ثبت اسناد و املاک است میباشد نکته 3 : در خارج از تهران اداره ثبت اسناد و املاک» مرکز اصلی شرکت و نقاطی که اداره یا دایره ثبت اسناد وجود ندارد دفترخانه اسناد رسمی و اگر مرجع مذکور، وجود نداشته باشد دفتر دادگاه محل است نکته 4 : درصورتجلسه مذکور نکات زیر درج میشود: زمان تشکیل جلسه، تصریح به اینکه اساسنامه، اظهارنامه و شرکت نامه به تصویب و امضا کلیه شرکا رسیده است تعیین و تصریح اعضا هیأت مدیره و مدت مدیریت آنها، تعیینِ دارندگانِ حق امضا اسناد تعهدآور، تصریح به اینکه اعضای مدیر با امضا صورت جلسه مذکور، قبول سِمت مینمایند.

ادامه مطلب
ثبت تاسیس شعبه

ثبت تاسیس شعبه

تاسیس شعبه در ایران - تاسیس شعبه در ایران

در مورد ثبت شرکت و تأسیس شعبه دو گزینه مورد نظر است : گزینه 1: اگر ثبت شرکت و شعبه در زمان تأسیس (قبل از تأسیس) مورد نظر باشد در اظهارنامه ثبت شرکت در محل مخصوص آن بند 12 اظهارنامه ضمن قید نشانی شعبه، مدیر شعبه نیز مشخص می شود و در آگهی تأسیس نیز به آن اشاره خواهد شد. گزینه 2: اگر شعبه ای بعد از ثبت شرکت مورد نظر باشد ضمن اعلام مشخصات شخص و نماینده شعبه با توجه به اساسنامه ضمن ارائه روزنامه رسمی به اداره ثبت شرکتها و با قید موضوع در مجمع عمومی فوق العاده و در صورت تفویض اختیار به هیأت مدیره در جلسه هیأت مدیره تأیید و به اداره ثبت شرکتها تقدیم می گردد. توجه مهم: دفاتر شعبه در مركز اصلی شرکت پلمپ می گردد. شماره ثبت به شعبه تعلق نمی گیرد (و فقط در دفتر ثبت شعبات نوشته می شود شعبه و نمایندگی، مجوز فعالیت نمی خواهند چون مجوز اصلی را خود شرکت اصلی گرفته است. شعبه درخارج از كشور هم تشكیل می شود و تابع قانون تجارت بن الملل است. هر شرکت تا بی نهایت شعبه نیز می تواند داشته باشد. در صورتی كه آگهی تأسیس شعبه در روزنامه رسمی منتشر شده باشد برای ثبت شرکتها كافی است. محل ثبت شعبه در مركز اصلی شرکت است. چگونگی ثبت شرکت و تأسیس شعبه در شرکتهای خارجی: چگونگی تأسیس شعبه در كشورهای خارجی و بالعكس: یك شرکت خارجی كه در كشور خارجی به ثبت رسیده باشد می تواند در ایران دارای شعبه باشد این شعبه فقط در اداره كل مالكیت صنعتی تهران تأسیس می گردد . تأسیس شعبه: تأسیس شعبه در ذیل ثبت شرکت اولیه مورد نظر ثبت می گردد.

ادامه مطلب

منظور از ثبت شرکت چیست؟

ثبت شرکت فرایندی است که طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را بین خود امضاء می کنند که این قرارداد در بر گیرنده ی قواعدی برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالث (خارج از شرکت) است. کسب و کار و ثبت شرکت : امروزه در دنیای کسب و کار , برندها با ارزش ترین سرمایه های معنوی یک سازمان به شمار می روند بسیاری از شرکت ها، ثبت شرکت پایدار را به استراتژی کوتاه مدت مدیریتی ترجیح می دهند و بعضی از شرکت ها هم هستند که فرصت های رشد را در تصاحب برند های موجود جستجو می کنند به این ترتیب ایجاد مدیریت برند جزئی تفکیک ناپذیر از استراتژی شرکتی تلقی می شوند و می توان گفت که بدون ثبت شرکت از نظر هویتی دچار مشکل اساسی خواهند شد اثار تشکیل شرکت : هنگام تشکیل یک شرکت رابطه ای که میان شرکا ایجاد می شود رابطه ویژه ای است که ناشی از خصایص ویژه قرار داد شرکت است و این قرار داد شرکت شرکا را در ردیف هم قرار می دهد نه در مقابل هم آن طور که مثلا در قرار داد بیع صادق است شرکت برای شرکا ایجاد حقی می کند که در شرکت های اشخاص به سهم الشرکه و در شرکت های سرمایه به سهم تعبیر می شود و دارای ماهیت حقوقی ویژه ای است از طرف دیگر قرار داد شرکت از نوع قرار داد های است که برای مدتی ادامه دارد و برای شرکا در مقابل یکدیگر حقوق و تکالیف خاصی بر قرار می کند که لازم است بررسی شوند.

خاقان گستران اورین

لطفا نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم مربوطه پر کرده و ارسال نمایید.

مقالات ثبت شرکت

به خانواده خاقان ثبت خوش آمدید
دوستان شما , دوستان خاقان ثبت

انتخاب نام شرکت : راهنمای انتخاب نام شرکت و فرم سفارش انتخاب نام شرکت توسط کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی خاقان

خاقان ثبت

ثبت شرکت خاقان

شرکت در مناطق آزاد : بهره مندی از مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد ماکو , کیش ، قشم ، اروند ، ارس ، چابهار ، انزلی در کمترین زمان ممکن توسط موسسه حقوقی خاقان

خاقان ثبت

ثبت شرکت خاقان

ثبت طرح صنعتی : یکی از تخصص های ما ثبت برند و علائم تجاری , طرح های صنعتی , ایده , اختراع می باشد. مشاورین و وکلای پایه یک موسسه حقوقی خاقان در همه مراحل در کنار شما عزیزان هستند.

خاقان ثبت

ثبت شرکت خاقان

تنظیم صورتجلسه رایگان : موارد حقوقی از قبیل تنظیم صورتجلسه و تغییرات می توانند بسیار پیچیده باشند و هر کسی به یک مشاور خبره نیاز دارد. پس با ما راحت باشید و از خدمات تنظیم صورتجلسه ما استفاده کنید.

خاقان ثبت

ثبت شرکت خاقان

عمارت سازان تایماز
خاطره جهان
رایکا گشت
صاحبدلان
کوه نور
سیتکا
پاتولوژی اورین
درویشی مشهد
الماس شرق